Михайло Макарук: В Україні поновилися політичні переслідування та репресії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Спікер міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Михайло Макарук заявив, що обшуки в активістів ГО "Український кіберальянс" є політично вмотивованими, оскільки активісти критикують режим президента Володимира Зеленського

Про це Макарук сказав під час скайп-включення в ефірі програми "Великий ефір з Василем Зимою" на Еспресо.TV

Зранку 25 лютого до активістів ГО "Український кіберальянс" за постановою Одеського суду прийшли спецпризначенці та одеські слідчі з Одеського управління кіберполіції і департаменту кібербезпеки СБУ. 

"Замість того, щоб провести відповідну роботу та виправити помилки, керівництво Одеського аеропорту не знайшло нічого кращого, ніж звинуватити у зламі людей, які написали про цю небезпеку", - заявив Макарук. 

За словами Макарука, справа зі зламом табло Одеського аеропорту невідомими восени 2019 року не дуже цікавила правоохоронців і була лише приводом для обшуків. 

"Вони (правоохронці - ред.) відверто заявляють про те, що їх цікавить листування з іншими активістами. А саме - їхня участь у критиці влади", - сказав Макарук. 

Спікер InformNapalm також заявив, що за наявною в нього інсайдерською інформацією з СБУ, обшуки були ініційовані для того, щоб залякати активістів.

"Приструнити цих активістів, оскільки вони забагато говорять негативного про теперішню владу", - уточнив Макарук.

Речник волонтерської спільноти додав, що одразу написав про обшуки і порушення з боку павоохоронців заступнику міністра внутрішніх справ Антону Геращенку, проте висловив сумнів у його готовності коментувати порушення закону правоохоронцями.

"Я впевнений, що якщо ви до нього звернетесь, він вам ніяк не прокоментує факти порушення законодавства з боку працівників поліції", - зазначив Макарук.

Наостанок речник InformNapalm висловив думку, що в Україні поновилися реальні політичні переслідування та репресії.

  • Нагадаємо, вранці 25 лютого правоохоронці прийшли з обшуками до Українського кіберальянсу.
  • Український кіберальянс назвав обшуки політичним тиском.
  • У партії "Демократична Сокира" обшуки назвали помстою за виявлення провалів у роботі Кіберполіції та прагненням СБУ отримати електронне листування активістів.
  • Адвокат Кіберальянсу заявив, що слідчі незаконно вилучили речі та документи під час обшуку в активістів і пообіцяв оскарження дій правоохоронців у суді.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com