МОЗ Польщі закликав поляків до соціальної ізоляції

|
Версия для печатиВерсия для печати

У зв'язку із піком третьої хвилі коронавірусу, у відомстві здоров'я закликали поляків максимально обмежити протягом двох тижнів соціальні контакти.

Речник Міністерства здоров’я Польщі Войцєх Андрусєвич заявив у вівторок, що епідемія розвивається і це видно по зростаючій кількості нових заражень та осіб, котрим необхідна госпіталізація, передає Польське Радіо.

У вівторок у Польщі повідомили про 16741 новий випадок інфікування коронавірусом. Це на понад 2,5 тисячі більше, ніж тиждень тому. Померло 396 заражених на Covid-19 осіб.

Войцєх Андрусєвич підкреслив, що щотижня збільшується число нових заражень, а у лікарнях прибувають хворі на Covid-19. Від понеділка до вівторка число зайнятих «ковідних» ліжок у лікарнях збільшилося на понад 1400.

Речник Міністерства злоров’я закликав поляків до соціальної ізоляції під час піку третьої хвилі коронавірусу. Войцєх Андрусєвич зазначив, що введення обмежень не відразу дає результати. У Вармінсько-Мазурському воєводстві потрібно було два тижні, аби число заражень зменшилося. На його думку, саме стільки часу поляки повинні, за можливістю, залишатися удома:

«Це два тижні нашої повної відповідальності, протягом яких ми всі колективно повинні перейти на дистанційну роботу. Якщо фірми мають можливості введення дистанційної праці, то це слід якнайшвидше зробити. Якщо ми хочемо ще цієї весни відчути будь-які послаблення обмежень у Польщі і що епідемія вигасає, то найближчі тижні ми, на жаль, повинні провести у соціальній ізоляції. Кожен з нас повинен якнайбільше зменшити соціальні контакти, аби наше майбутнє вимальовувалося у яскравіших кольорах».

Речник Міністерства здоров’я теж сказав, що відомство турбує зростання заражень у Сілезькому та Мазовєцькому воєводствах. На Сілезії рівень заражень – 70 осіб на 100 тисяч жителів.

Раніше віцеміністр здоров’я Вальдемар Краска закликав до розслудливості та обережності у передвеликодній період. Він підкреслив, що британська мутація коронавірусу робить перебіг інфекції важчим, ніж під час осінньої хвилі епідемії. Також, за його словами, все частіше хворіють молодші особи.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]