Імпічмент Трампа, слухання у Конгресі США: Йованович заявила, що Луценко та Шокін причетні до корупції

|
Версия для печатиВерсия для печати

Експопол США в Україні Марі Йованович назвала колишніх генеральних прокурорів України Юрія Луценка й Віктора Шокіна особами, причетними до корупційних дій в Україні, які співпрацювали з корумпованими особами в США.

Про це вона заявила під час публічних слухань 15 листопада в Палаті представників.

"Чи зустріли ваші зусилля щодо боротьби з корупцією і просування інтересів США опір з боку корумпованих високопосадовців в Україні?"- спитав Йованович голова розвідувального комітету.

"Так", - відповіла експосол США в Україні.

"Чи був серед цих корумпованих осіб генеральний прокурор Юрій Луценко?"- продовжив конгресмен Шифф.

"Так, я вважаю, що так", - зазначила Йованович.

"Чи був серед цих корумпованих осіб інший корумпований генеральний прокурор України Віктор Шокін?"- запитав голова комітету.

"Напевно так, але я ніколи не бачилася з ним", - зауважила дипломат.

Далі запитання стосувалися того, чи була обізнана Йованович про контакти Луценка й Шокіна з особистим адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані. Вона відповіла ствердно. Експосол також підтвердила, що відмовила Джуліані, коли той просив оформити американську візу Шокіну. Підставою для відмови були корупційні зв'язки, які мав ексгенпрокурор України, уточнила вона.

Крім того, Йованович висловила переконання, що Луценко (на той час генпрокурор України) координував з Джуліані свої дії в "просуванні фальшивих звинувачень проти Байденів".

Як повідомлялося раніше, 15 листопада проходять другі публічні слухання в контексті розслідування з імпічменту президента США. На перших, які відбулися 13 листопада, виступали тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор та заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент. На наступний тиждень сплановані ще п'ять відкритих слухань з вісьмома колишніми і нинішніми представниками адміністрації США.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com