МЗС Польщі вимагає від Росії взяти відповідальність за збиття літака MH17

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство закордонних справ Польщі у заяві висловило повну підтримку владі Нідерландів та Австралії, які вимагають від Росії, аби вона взяла на себе відповідальність за збиття над територією України малайзійського літака MH17.

Крім того, МЗС Польщі закликало російську владу почати діалог з урядами цих країн, передає Польське радіо.

Boeing 777-200ER, що здійснював авіарейс з Амстердама до Куала-Лумпура, був збитий над Східною Україною, над територією, яку тимчасово контролюють проросійські терористи. Тоді загинуло 298 осіб, усі пасажири та екіпаж, більшість жертв – громадяни Нідерландів.

«Міністерство закордонних справ Республіки Польща висловлює повну підтримку для влади Нідерландів та Австралії, які вимагають від Росії взяти відповідальність за збиття над територією України малайзійського літака MH17», – наголошено у заяві дипломатичного відомства Польщі, опублікованій у вівторок.

Як зазначено, конструктивна співпраця у розслідуванні для з'ясування обставин катастрофи та встановлення винних у трагедії – це єдиний спосіб компенсації рідним 298 жертв. МЗС Польщі наголосило, що висновки Міжнародної слідчої групи «безсумнівно вказують на те», що установка «Бук», з якої збили MH17, належала російській 53-ій ракетній бригаді повітряної оборони з Курська.

«У зв’язку з цим, беручи до уваги резолюцію ООН 2166, у якій всі держави підтримали проведення міжнародного розслідування у справі катастрофи, закликаємо російську владу почати діалог на цю тему з владою Нідерландів та Австралії, вжити активних заходів для повного роз’яснення причин катастрофи, розкриття та засудження осіб, котрі відповідальні за неї», – говориться у заяві дипломатичного відомства Польщі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com