На Сході Росії - шквал анонімних дзвінків про замінування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відразу в декількох російських містах Далекого Сходу Росії влада у вівторок, 12 вересня, проводила екстрену евакуацію населення в зв'язку зі шквалом анонімних дзвінків про нібито закладені вибухові пристрої. Зокрема, в Приморському краї і на Сахаліні евакуювали відвідувачів та працівників торгових центрів. У Пермі евакуація торкнулася мерії, ТЦ, вокзалів і шкіл.

Як повідомляє newsru.com, евакуація людей в зв'язку зі дзвінками про мінування пройшла в Челябінську, Уфі, Владивостоці, Южно-Сахалінську, Магадані. Там також надійшли анонімні повідомлення про закладені бомби в навчальних закладах, торгових центрах і в кінотеатрах. Невідомі два дні поспіль - 10 і 11 вересня - повідомляли про замінування адміністрації Омська, а також про закладені бомби в кінотеатрах і ТЦ - там теж проводилася евакуація, вибухових пристроїв не знайшли.

В поліції стверджують, що в окремих містах надійшли анонімні дзвінки про загрозу теракту. 

Зокрема, в Пермі була тимчасово припинена робота громадського транспорту. Приміські поїзди поки не прибувають і не відправляються на залізничний вокзал "Перм-2", повідомили журналістам в "Пермської приміської компанії". Крім того, евакуйовані пасажири і співробітники міського автовокзалу.

У прес-службі мерії повідомили про скасування занять у всіх школах Пермі в зв'язку з поданими повідомленнями про вибухові пристрої, нібито закладені в декількох навчальних закладах. Про це ТАСС повідомили у вівторок в прес-службі адміністрації Пермі. "З метою безпеки сьогодні скасовані заняття у всіх школах Пермі", - заявили в прес-службі.

Крім того, за даними сайту 59.ru, евакуйовані студенти і співробітники Пермського державного національного дослідницького університету (ПГНІУ). Місцеві ЗМІ повідомили, що під евакуацію потрапили Пермський держуніверситет, кілька торгових центрів і житловий будинок. Більшість евакуйованих будівель розташовуються в центрі міста, проте є і знаходяться в спальних районах.

 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

Видео