На святі партнера Коломойського відгуляли "слуга народу" Дубінський і відомі мафіозі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський відвідував день народження Михайла Кіпермана – бізнес-партнера Ігоря Коломойського, де були різні олігархи і впливові представники кримінального світу України.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Схеми: корупція в деталях" (спільних проєкт "Радіо Свобода" та телеканалу "UA:Перший")

Деталі: Знімальна група зафіксувала, як 15 жовтня привітати бізнесмена Михайла Кіпермана до ресторану Queen Country Club у Київській області приїхали гості: один із його найближчих друзів та бізнес-партнерів Ігор Коломойський, народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, а також олігархи Павло Фукс і Геннадій Боголюбов.

Серед візитерів помітили й бізнес-партнера Коломойського та співвласника студії "Квартал 95" Тімура Міндіча, народного депутата та давнього товариша й бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палицю, бізнесмена Ігоря Суркіса та його брата, депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Григорія Суркіса.

Поміж інших – ексдепутат та товариш Коломойського Євгеній Гєллєр, а також Олександр Лазорко – екскерівник "Укртранснафти", раніше підконтрольної олігарху.

Під час святкування журналістів помітили охоронці і спробували перешкодити зйомці, засвічуючи об’єктив ліхтарями.

Коментар Дубінського: "Я з Михайлом Кіперманом знайомий достатньо давно. Ми товаришуємо та спілкуємось. Інтересів, бізнесу або якихось спільних питань у нас із ним немає, проте є прекрасні людські товариські стосунки.

Ви (журналіст Михайло Ткач – ред.) працювали на телеканалі "1+1", якщо мені пам’ять не зраджує. Який належав Коломойському. Чи не підтверджує це той факт, що ви досі захищаєте інтереси Коломойського у своїх розслідуваннях? … Факти і твердження – це, знаєте, таке... трохи... безглуздо".

Коментар Коломойського: "Перш за все він (Дубінський) представляє інтереси виборців, які його обрали (а не групи "Приват" – ред.).

Там були люди, які не мають жодного відношення до групи "Приват". І таких була переважна більшість. Це були друзі Кіпермана, які прийшли його привітати. Там, я не знаю, було 100 людей, 150. І якщо з вашою термінологією погодитись, то від групи "Приват" там було максимум відсотків 10, ну, може, 15 – з присутніх гостей".

 

До речі: 5 грудня Дубінський зустрічався у Києві з особистим адвокатом президента США Дональда Трампа Рудольфом Джуліані.

Нардеп запевнив, що ініціатором тієї зустрічі був Джуліані, який просив "розповісти про розслідування, які я вів щодо виведення грошей Януковичем і Порошенком, потім – про інвестиції в облігації України", а "прізвище Коломойського загалі не згадували".

Коломойський сказав, що про плани Дубінського зустрітися з Джуліані "не був у курсі".

Нагадаэмо, що Олександр Дубінський до депутатства працював на телеканалі "1+1", який належить Ігорю Коломойському, депутата і тепер пов’язують із олігархом.

Коломойського, Боголюбова, Кіпермана відносять до неформальної бізнесової групи "Приват".

Брати Григорій та Ігор Суркіс є членами ОЗУ Віктора Медведчука, яка працює на спецслужби РФ.

Євгеній Гєллєр є членом донецького ОЗУ "Люкс", яке також працює "під дахом" спецслужб Росії.

Начебто "український олігарх" Павло Фукс належить до так званого "кремлівського пулу" бізнесменів, яких також об"єднує співпраця зі спецслужбами Російської Федерації.

На фото: Олександр Дубінський традиційно для нього у оточенні покидьків - ліворуч кримінальник Андрій Портнов, праворуч - Олексій Гужва, колишній головний редактор українофобського видання «Страна.ua»

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com