На Тернопільщині двоє противників УПЦ «рейдернули» церкву

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області розслідує справу про підроблення документів при реєстрації протоколу релігійної громади.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу суду від 21 грудня.

Про злочин заявив настоятель Парафії храму Різдва Богородиці села Стінка Бучацького району Тернопільської Єпархії Української православної церкви. За його версію, два жителі села, які не є членами церкви, підробили протокол релігійної громади і використали для реєстраційних дій.

Слідча вручила святому отцю пам’ятку потерпілого, але не винісши постанови про визнання його потерпілим. Настоятель наполягає на проведенні з ним психологічної експертизу, щоб визначити розмір, завданої йому моральної шкоди. Однак слідчий у цьому відмовив саме з причини, що настоятель не визнаний потерпілим. Так само потерпілою не вважається релігійна громада, бо не встановлено втрати майна храму.

За скаргою адвоката слідчого зобов’язали вирішити питання про призначення судово-психологічної експертизи для визначення розміру спричиненої настоятелю храму моральної шкоди.

У лютому 2019 місцеві ЗМІ повідомляли, що двоє із 615 жителів села Стінка Бучацького району не підтримали перехід місцевої парафії з московської до Православної церкви України.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com