На тлі масових протестів уряд Лівану йде у відставку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем’єр-міністр Лівану Хассан Діаб подав президентові Мішелю Аюну заяву про відставку уряду після смертельних вибухів у столиці Бейруті минулого тижня.

Про це повідомляє Gulf News.

Уряд Лівану перебував під великим тиском через те, що потужний вибух у порту Бейрута минулого тижня призвів до масштабних антиурядових протестів проти терористичної організації "Хезболи" і контрольованого нею урядом.

Цей уряд був сформований у січні цього року.

Як повідомлялося, 10 серпня про свою відставку оголосила міністр юстиції Лівану Марі Клод Наджм. Ще раніше це зробили міністр інформації Маналь Абдель Самад та міністр навколишнього середовища Даміянос Каттар.

Потужний вибух пролунав у порту Бейрута ввечері 4 серпня. За попередньою інформацією, вибухнули 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри), що шість років зберігалися в порту без дотримання заходів безпеки.

Загинуло понад 150 осіб, ще близько 5 тис. осіб були поранені, десятки людей зникли безвісти.

В результаті руйнувань понад 300 тисяч жителів столиці Лівану залишилися без даху над головою. Губернатор Бейрута заявив, що збитки від вибуху можуть сягнути 15 мільярдів доларів.

У місті спалахнули антиурядові протести.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com