Надання охорони МВС України громадянину США Леву Парнасу – вимагає розслідування, — експерти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Надання охорони МВС України громадянину США Леву Парнасу – це дивно, і розслідування має це прояснити.

Так коментує листування очільника МВС Арсена Авакова з Левом Парнасом колишній високопосадовець Пентагону, а нині старший директор Центру Пенн-Байдена Майкл Карпентер, повідомляє Голос Америки.

"Що стосується гарантій безпеки, які були надані Леву Парнасу в Україні, я просто вважаю це неймовірним і дивним. Те, що громадянин США, який бере участь у подібній політичній операції, може отримати гарантії високого рівня від чиновника в українському уряді, я вважаю це дивним. Мені хотілося б дізнатися більше, оскільки я не знаю конкретики, але розслідування, сподіваюся, прояснить хоча б частину цього", - розповів "Голосу Америки" Карпентер.

На якій підставі глава МВС надав охорону Леву Парнасу, і хто оплачував ці послуги, - задається питанням громадська організація "Центр протидії Корупції". На своїй сторінці у Фейсбук Центр оприлюднив заяву: "Якщо ця охорона була державна, то на якій підставі державний орган України охороняв приватного іноземного громадянина?"

Крім співпраці з Руді Джуліані, за даними видання Reuters, Лев Парнас працював кілька місяців перекладачем для юристів Дмитра Фірташа.

"Лев Парнас - приватний громадянин іноземної держави. ... Надати державну охорону такій особі незаконно. Це зловживання владою Арсена Авакова", - написала серед іншого на сторінці у Twitter виконавча директорка Центру протидії корупції Дарія Каленюк.

На прохання журналістів американського видання Buzzfeednews прокоментувати надання охорони американцю Леву Парнасу, речник Авакова відповів: "Без коментарів".

У вівторок Комітет з розвідки Палати представників США оприлюднив у справі імпічменту президента Трампа нові документи, надані американським бізнесменом Левом Парнасом до Конгресу США.

Документи, серед іншого, містять обмін повідомленнями між Левом Парнасом, українськими посадовцями та американськими діячами.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com