«Нафтогаз» прогнал 6 млрд все через тех же Лагуна и Бахматюка

|
Версия для печатиВерсия для печати

ПАО «НАК «Нафтогаз Украины» 15-18 января заключил ряд соглашений с банками на закупку облигаций внутреннего государственного займа на сумму 6,05 млрд грн для расчетов с «Газпромом» за импортированный газ.

Об этом сообщаеют «Наші гроші» со ссылкой на «Вестник государственных закупок».

С «Дельта банком» Николая Лагуна заключены соглашения на операции РЕПО по ОВГЗ на 5, 7 мрд грн. Еще 367 млн грн. пройдет через «Коммерческий банк «Финансовая инициатива» Олега Бахматюка, который в 2005-2006 годах работал начальником управления корпоративного финансирования «Нафтогаза» и заместителем председателя правления НАКа.

С учетом этих закупок в 2013 году «Нафтогаз» провел операции РЕПО на 7,11 млрд грн. В прошлом году объем операций с ОВГЗ составил 92,7 млрд грн.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]