Нафтовиків Путіна позбавлять програмного забезпечення США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Американські виробники програмного забезпечення (ПЗ) починають обмежувати поставки в Росію, підкоряючись новому пакету санкцій, що набув чинності з 29 січня.

Слідом за Microsoft, яка через своїх офіційних дилерів посилила правила продажу компаніям зі списку санкцій, про аналогічні заходи оголосила Oracle, повідомляє «Комерсант».

Компанія, чиє ПЗ використовують в проектах з видобутку найбільші російські нафтовики, попередила клієнтів про намір повністю підкоритися режиму санкцій. Згідно якого, заборонено поставляти товари, послуги, технології компаніям, які потрапили в «чорний список» і які які можуть використовуватися для глибоководного, шельфового або сланцевого видобутку.

Причому якщо раніше санкції поширювалися тільки на проекти всередині російської території і належали безпосереднім фігурантам санкційних списків, то з січня під них потрапляють будь-які родовища (включаючи закордонні), а також дочки санкційних юросіб (з часткою не менше 33%).

Як попередила Orcale, поставки будуть обмежені 283 російським компаніям, включаючи підприємства «Газпрому», «Роснафти», ЛУКОЙЛу і «Сургутнафтегазу». Раніше Компанія Microsoft ввела обмеження на поставку програмного забезпечення для 224 компаній з РФ

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]