Найбільш дієвими методами викорінення корупції є каральні методи, — опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Переважна більшість українців вважає найбільш серйозною проблемою України корупцію і впевнена, що подолати її не можна лише зусиллями влади.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє Укрінформ.

Згідно із опитуванням, 91% громадян вважають корупцію серйозною проблемою, причому 61% опитаних переконані в тому, що це - найбільш серйозна проблема, яка заважає розвитку країни.

Водночас 4% опитаних визнають, що проблема корупції існує, але вона не надто серйозна, а надуманою цю проблему вважають 0,5%.

Окрім того більшість громадян, а саме 61% вважають, що корупцію не можна подолати лише зусиллями влади. Протилежної думки дотримуються 26% опитаних.

Також громадяни вважають найбільш дієвими методами викорінення корупції каральні методи. Так, 55% вважають, що передовсім потрібно жорстко карати усіх, хто причетний до корупції. Ще 28% вважають, що подолати корупцію можна шляхом усунення корупційних ризиків. Тількі 12% опитаних вважають, що найбільш дієвим у боротьбі із цим явищем є виховання людей.

Опитування проводилося з 16 по 22 серпня в усіх регіонах за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]