Найманці з ПВК «Вагнер» допомагають придушити політичні протести в Судані, — Times

|
Версия для печатиВерсия для печати

Представників російської приватної військової компанії «Вагнер» помітили в Судані. За даними газети Times, найманці беруть участь в придушенні антиурядових протестів.

Російськомовних військових бачили на вулицях Хартума. З посиланням на опозицію країни Times пише, що помічені в місті найманці працюють на компанію «Вагнер», яка проводить стратегічні та практичні тренінги для суданської розвідки та інших спецслужб.

Про присутність російських військових свідчать фотографії з Хартума. На знімках - десятки білих чоловіків у камуфляжній формі, що пересуваються на російській броньованій та вантажній техніці.

Видання вказує, що «військовий диктатор», лідер Судану Омар Башир зіткнувся з найбільшою протестної активністю за весь час свого правління. Хвиля антиурядових акцій прокотилася по багатьох містах. Раніше Башир заявив, що не дозволить зробити з Суданом те, що сталося з іншими африканськими країнами. Західні дипломати, зазначає Times, вже висловили обурення жорсткими розгонами мирних демонстрацій, проведеними суданськими силовиками.

Газета відзначає, що, на думку аналітиків, Башир, як і сирійський лідер Башар Асад, швидше за все допустить початок громадянської війни, ніж зречеться влади через страх перед Гаазьким трибуналом.

Власника ПВК «Вагнер» бізнесмена Євгена Пригожина влітку 2018 року помітили на зустрічі з лідерами збройних угруповань Центрально-Африканської Республіки. Пізніше бізнесмена бачили на зустрічі з головнокомандувачем Лівійської національної армії Халіфа Хафтара з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу.

Ряд видань також повідомляли, що Пригожин відправляв російських політтехнологів на вибори в Африці.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com