Найулюбленішими брендами в світі в 2017 році є: Google, Apple та eBay

|
Версия для печатиВерсия для печати

Аналітична компанія NetBase склала перелік брендів, які були найпопулярнішими серед користувачів соцмереж в цьому році.

Як повідомляє mediasapiens.ua, дослідники проаналізували більше 367 мільйонів позитивних згадок про бренди в Twitter, Facebook, Instagram, Tumblr. При цьому в аналізі розділяли поняття «подобається» і «люблю», які відображалися в постах користувачів - для цього компанія використовує власну методику. У підсумку, топ-10 брендів згідно з рейтингом NetBase, виглядають так:

 

Серед лідерів рейтингу виділяється компанія Disney - усі інші компанії, які увійшли в десятку, це технологічні та онлайн-компанії, відзначає Cnet. При цьому порівняно низькі позиції зайняли компанії, які виробляють напої та продукти харчування. Серед цієї групи брендів найулюбленішими виявилися McDonalds (12 місце) та Starbucks (23 місце). В категорії автомобілів бренд Ford випередив Tesla - 19 і 28 місця відповідно. Серед брендів мас-маркету лідерами виявилися Zara (13 місце) та Nike (15 місце).

Дослідники також відзначили, що 83 відсотки найпопулярніших брендів походять з трьох країн: Сполучених Штатів, на які припадають 63% брендів, Японії - 12%, та Німеччини - 8%.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]