«Народний фронт» намагався протягнути пільги для Ахметова у законі про захист дітей

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фракція «Народний фронт» намагалася проштовхнути правку з пільгами для олігарха Ріната Ахметова в законопроект про аліменти.

Про це повідомили у Facebook народні депутати Єгор Соболєв та Мустафа Найєм.

За словами першого, депутат від НФ Юрій Вознюк запропонував поправку до проекту закону № 8295 про внесення змін до статті 165 та 166 Податкового кодексу, який стосується захисту прав дітей. Правка пропонувала податкові пільги на ввезення обладнання відновлюваної енергетики, проте не була підтримана парламентом.

За поправку проголосували 155 депутатів з 226 необхідних. У ній пропонувалося, зокрема, звільнити до 1 січня 2020 року від сплати ПДВ операції із ввезення устаткування для виробництва енергії з відновлюваних джерел.

Соболєв підкреслив, що такі зміни були б вигідні, перш за все, компаніям Ахметова.

«Заблокували спробу встромити в законодавство про захист дітей пільги на завезення обладнання для компаній, насамперед, Ріната Ахмєтова», — написав депутат.

Він дав посилання на сторінку сайту парламенту, де чітко видно, хто і як голосував за цю новацію.

За словами Найєма, поправку підтримувала також фракція «Блок Петра Порошенко».

«Як ви думаєте, в інтересах якого ах̶м̶е̶т̶о̶в̶а̶ мецената в законі про захист дітей (!) раптово з\’явилася поправка про звільнення від оподаткування імпорту обладнання для відновлюваної енергетики? Поправку вніс Народний фронт, а захищав БПП», — пише нардеп.

Зрештою Верховна Рада ухвалила закон, але без скандальної поправки.

Як повідомлялося, нардепи також пропонують скасувати для Ахметова високі «зелені тарифи».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com