Наталія Седлецька генпрокурору Луценко: «ми проти кулуарщини, поясніть публічно»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Журналістка програми журналістських розслідувань «Схеми» Наталя Седлецька, стосовно якої ГПУ через суд отримала рішення про доступ до її телефонних дзвінків, смс-повідомлень та переміщень самого телефону, оприлюднила нічне запрошення від очільника ГПУ на «таємну» зустріч і свою відповідь на це запрошення.

Про це вона повідомила у Фейсбук.

«Вчора близько опівночі мені зателефонувала прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган. Повідомила, що Генпрокурор запрошує мене сьогодні на закриту зустріч. Без камери. На 15-30. Мета - нібито щоб пояснити, навіщо ГПУ вдалось до такого кроку - зняти інформацію з мого телефону за півтора роки.

І що їх, мовляв, мої смс не цікавлять, а тільки пересування та місцеперебування телефону (що, звісно, найцінніше з усього переліку витребуваної в оператора інформації).

Не вибачитись. Не визнати, що це надмірність, яку скасують. Що це самоуправство слідчого, якого покарають.

А пояснити, що інакше як вивчити мої маршрути за 17 місяців, вони зібрати докази про один день не могли.

Ми проти кулуарщини.

Тому Радіо Свобода запрошує Юрія Луценка в цей же час о 15-30 замість кулуарної зустрічі за зачиненими дверима дати відкритий коментар у прямому ефірі нашого ЗМІ.

У справі, яка викликала такий резонанс, Генпрокурор має знайти в собі сміливість публічно пояснити такий крок свого підлеглого і бути готовим відкрито відповісти на всі запитання», — йдеться у повідомленні.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]