Національна поліція секретить інформацію щодо розслідування «різанини зі Стерненком»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна поліція відмовляється повідомляти інформацію про оголошення підозр у справі нападу з убивством за участю екс-глави одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка.

Про це свідчать дві відповіді на запити «Української правди».

Видання надіслало перший запит фактично через місяць після трагічної події — 19 червня.

Видання запросило у правоохоронців наступну інформацію:

Чи дослідили слідчі записи з камер відеонагляду і встановили перебіг подій?
Чи був напад? Чи відомо, хто спровокував бійку?
Чи встановлено, кому належав ніж, яким Стерненко убив чоловіка?
Чи готується повідомлення про підозру учасникам інциденту? За якими статтями?
Чи готується повідомлення про підозру Стерненку? За якою статтею?
У відповіді, яку Нацполіція надіслала 25 червня, усі ці питання проігнорували, зазначивши лише, що у рамках провадження «заплановано проведення ряду слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин учинених кримінальних правопорушень».

Повторний запит з цими питаннями був надісланий 26 червня з наголосом на те, що у отриманій відповіді усі питання щодо провадження проігноровані.

Однак Нацполіція не відповіла і на другий запит.

Відповідь від 5 липня фактично повністю повторює текст відповіді від 25 червня, з єдиною припискою, що на даному етапі розслідування кримінального провадження розголошення відомостей «негативно вплине на результати його проведення».

Нагадаємо, увечері 24 травня двоє невідомих скоїли замах на екс-керівника одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка.

Стерненко під час зіткнення отримав ножове поранення у руку. Один з нападників утік, але згодом був затриманий. Інший — отримав від Стерненка смертельний удар ножем у живіт.

Поліція розслідує убивство нападника на Стерненка як умисне.

Сам Стерненко спочатку заявляв, що ніж належав йому, а потім — що відібрав ніж у нападників.

Другого нападника поліція відпустила, він проходить у справі як свідок.

Це був уже третій замах на Стерненка. 1 травня невідомий вистрілив у нього ззаду з травматичної зброї. 7 лютого на Стерненка напали біля його будинку.

Стерненка підозрюють також у вчинені нападу на начальника одеської поліції Дмитра Головіна під час протестів проти забудови у Міському саду Одеси в листопаді 2017 року.

19 червня стало відомо, що різанину зі Стерненком в Одесі розслідуватиме київська поліція.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]