Індія відкрила свій ринок для яблук з України

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фітосанітарні органи Республіки Індія ухвалили рішення про відкриття власного ринку для яблук з України. Фермери вже можуть постачати цю садовину до цієї азійської країни за умови дотримання певних умов.

повідомила прес-служба Асоціації «Укрсадпром», передає ZAXID.NET.

«Індією визначені особливі умови постачання українських яблук з метою забезпечення належного фітосанітарного контролю. До них належать особливі температурні умови постачання, зокрема витримка яблук до моменту відвантаження з України за температури нуль градусів впродовж 13 днів, що має бути зазначено у фітосанітарному сертифікаті», – йдеться в повідомленні.

За словами голови асоціації «Укрсадпром» Дмитра Крошки, торгівля з Індією може повністю замінити російський ринок збуту.

«Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року. Це (відкриття ринку, - ред.) призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагали для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії становить близько одного місяця. Крім того, це призведе до розвитку морської логістики фруктів при експорті з України і дозволить суттєво збільшити товарообіг між Україною та Індією, враховуючи обсяг і істотно більшу вартість українських яблук, порівняно із, наприклад, зерновими культурами, які вже експортують туди», — зазначив Дмитро Крошка.

До слова, нині головним покупцем українського яблука все ще залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції, зокрема до Росії.

2018 року в Україні зібрали рекордний урожай яблук, який значно знизив ціни на них для населення.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com