Невідомі під прикриттям поліції зібрали та викрали урожай в Одеській області на $1 млн

|
Версия для печатиВерсия для печати

З рейдерством в Україні стикаються не лише малі ФГ, а й великі компанії. Невідомі люди за допомогою 12 комбайнів зібрали врожай з 926 га та вивезли урожай зерна загальною вартістю $1 млн. Жертвою рейдерства стало ТОВ «Укр Зерно Трейд» в Одеській області.

Про це повідомили в Одеській ОДА.

Так, 16 серпня спеціальна комісія ОДА, що займається фактами спроб рейдерських захоплень в Одеській області провела виїзну нараду у Ширяєвському районі, де відбулось захоплення врожаю.

Невідомі особи зібрали та вивезли в невідомому напрямку рідкісний сорт пшениці.

«Це дуже рідкісний сорт пшениці ―мулан. Аналогів в Одеській області просто немає. «Укр Зерно Трейд» ― це компанія, яка засівала цей сорт. Вона витратила величезну кількість коштів на підготовку землі і удобрення ґрунту», ― розповів агроном ТОВ «Укр Зерно Трейд» Сергій Клімчук.

За його словами, згідно законодавству, землі та право на їх обробку належать ТОВ «Укр Зерно Трейд».

Як повідомив Сергій Климчук, коли представники компанії виїхали збирати урожай, їм перекрили дорогу екіпажі поліції Ширяєвського району.

«У цей час наш врожай збирали невідомі люди, які представилися нам пайовиками. Але знаєте що це за пайовики такі були? Вони навіть не могли назвати сорт пшениці, що вирощується на цих полях. Я вже мовчу, що ці так звані «пайовики» не могли пред'явити жодного документа, який би підтвердив їхнє право на обробку цієї землі», ― розповів агроном ТОВ «Укр Зерно Трейд».

За словами заступника начальника головного управління юстиції в Одеській області Юрія Чердинцева, який керував розслідуванням, спеціальна комісія протидії рейдерству планує подати клопотання про відкриття відповідних кримінальних справ щодо даного інциденту та приділяти надалі якомога більше уваги до ситуації у Ширяєвському районі.

«Щодо скоєного правопорушення до нашого штабу звернулися підприємці компанії «Укр Зерно Трейд». Керівник штабу та перший заступник голови ОДА Олександр Терещук прийняв рішення виїхати на місце у Ширяєвський район і провести переговори з усіма учасниками та свідками цього випадку. Наприкінці тижня у повному складі комісії ми підсумуємо усю отриману інформацію та визначимо наші подальші дії», ― підкреслив Юрій Чердинцев.

Разом з тим провідний консультант національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк передбачає, що організаторами рейдерського захоплення були місцеві олігархічні групи, які використовуючи різні адміністративні важелі, створюють у районі свого роду маленьку «феодальну державу».

Яким чином його підлеглі прийняли участь у бандитській акції і хто саме за цим стоїть, підлеглий Арсена Авакова не сказав.

Нагадаємо, що саме представників "Народного фронту" жертви рейдерських захоплень звинувачують у нападах на аграрні підприємства в масштабах України. Ця кримінальна діяльність супроводжується відповідними діями посадовців Мінїюсту і Нацполіції (МВС) - обидва відомства очолюють представникі саме "Народного фронту".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com