НКРЕКП затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 ТКЕ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила підвищення тарифів на тепло для населення для 18 виробників теплоенергії (ТКЕ).

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні в понеділок, передає Інтерфакс-Україна

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів постановою №867 від 19 жовтня цього року продовжив спецзобов'язання "Нафтогазу" продавати природний газ для населення, релігійних організацій та виробників теплової енергії до 1 травня 2020 року. Уряд також переглянув формулу розрахунку ціни для продажу газу за PSO, підвищивши її на 23,5% - до 8,55 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ і витратами на транспортування і поставку). Питання ціни на газ для населення було головним для відновлення фінансування з боку МВФ.

Того ж дня менеджмент МВФ і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand by (SBA) на $3,9 млрд, що замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, дія якої спливає в березні 2019 року .

Водночас умовою винесення нової програми stand by на затвердження ради директорів МВФ є перегляд регулятором тарифів на опалення з урахуванням нової ціни на газ з офіційною публікацією цих рішень в "Урядовому кур'єрі".

Засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) з питання співпраці з Україною в рамках програми фінансування stand-by (SBA) призначено на 18 грудня. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com