Новий склад Ради прийняв в "турборежимі" менше законів, ніж попередній за півроку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада IX скликання прийняла за перші півроку своєї роботи 155 законів, тоді як парламент попереднього скликання за аналогічний період - 173.

Про це свідчать підрахунки Комітету виборців України.

При цьому депутати IX скликання частіше працювали в пленарному режимі: за півроку вони провели 72 пленарні засідання, їх попередники - 63.

"Розмови про турборежим виявилися звичайним політичним міфом. Кількісні показники роботи ВР IX скликання не вищі, ніж у їхніх попередників. А в таких питаннях, як кількість прийнятих законів або поданих законопроєктів, вони взагалі нижчі від результатів роботи депутатів VIII скликання", - сказав голова КВУ Олексій Кошель.

Він визнав, що оцінювати роботу парламенту за кількістю прийнятих законів не зовсім правильно, але такий підхід використовувало саме керівництво Ради і депутати монобільшості, "акцентуючи на своїй ефективності".

Нагадаємо, що останні півтора тижня Верховна Рада не приймає законів, оскільки перебуває в процесі розгляду законопроєкту про ринок землі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]