Новообраний директор ДБР міг брати участь у розслідуванні справ проти майданівців, – Найєм

|
Версия для печатиВерсия для печати

До новообраного голови Державного бюро розслідувань (ДБР) є багато запитань. Адже є підозра, що він брав участь у розслідуванні справ проти майданівців та, можливо, відповідав за список осіб, на яких були накладені санкції Євросоюзу.

Про це в ефірі проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Мустафа Найєм, йдеться на сайті телеканалу.

«Я дуже розчарований тим, як провели конкурс на посаду директора Державного бюро, але до кінця не вірив, що це правда. Адже не можна все вирішити у чиємусь кабінеті. Прізвища людей, які це зробили, не хотів би називати», – сказав Найєм.

 «Щодо Романа Труби є багато фактологічних запитань. Ця людина працювала в прокуратурі до того, як її або вигнали, або вона була люстрована. І ми зараз з’ясовуємо це. Також він працював у комерційному секторі і зараз повернувся. Найголовніше, є підозра, що він брав участь у розслідуванні справ проти майданівців. Можливо, він якраз був ще й тією людиною, яка відповідала за санкційний список осіб від ЄС. Звичайно, все це підозри, тому інформація перевіряється», – прокоментував він.

Народний депутат вважає, що цей перелік можна легко перевірити, адже чітко відомо, де Труба працював. Але найприкріше, що громадськість нічого зараз не зможе змінити.

«Ми проґавили цей момент і маємо це визнати. Адже усі були зайняті НАБУ, а ДБР ніхто не займався, бо не знали, за скільки років воно зможе запрацювати», –  розповів Найєм.

За його словами, до обрання голови ДБР майже не залучали громадськість, тому конкурсна комісія працювала не прозоро.

«Комісія не відповідала законним критеріям. Наприклад, зараз будь-який конкурсант може подати до суду, якщо незадоволений результатом. Більше того, якщо хтось дійсно хоче відстояти свої права, то сміливо може звертатися до суду і оскаржувати процедуру», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, 22 листопада Президент України Петро Порошенко призначив Романа Трубу на посаду директора Державного бюро розслідувань. Свого часу той працював прокурором Пустомитівського району. Найгучніша справа, яку він розслідував тоді – $1 тисяча хабара, яку взяв сільський голова за виділення 12 соток землі. Решта – ДТП, побутові сварки з травмами, вирощування коноплі, маку та пограбування. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]