Іноземний капітал тікає з Росії нечуваними темпами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відтік капіталу з Росії різко прискорився на тлі загрози санкцій, невгасаючого конфлікту з Заходом і уповільнення економіки.

За підсумками третього кварталу приватний сектор вивіз з країни 19,2 млрд доларів, випливає з статистики ЦБ, пише finanz.ru.

У річному виразі відтік прискорився в 48 разів і став рекордним з першого кварталу 2015 року, коли санкції і обвал цін на нафту занурили Росію в рецесію.

За 9 місяців чистий вивіз збільшився більш ніж удвічі - до 31,9 млрд доларів і перевищив цифру за весь минулий рік (31,3 млрд).

Сумарний відтік прямих іноземних інвестицій за квартал склав рекордні 6 млрд доларів.

У новітній історії Росії нічого подібного ще не спостерігалося", - твердять експерти. Настільки масштабної втечі бізнесу статистика ЦБ не фіксувала ні в дефолтних 1998-му, ні в момент глобальної кризи 2008 року, ні в 2014-му, коли приєднання Криму обернулося найбільшим з часів холодним війни загостренням відносин із Заходом.

Одночасно практично припинилися прямі інвестиції за кордоном і російські компанії: за квартал вклали всього 0,1 млрд доларів, що за словами експертів свідчить про те, що російська економіка стала на шлях ізоляціонізму.
«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com