Інспектор поліції заробляв, дозволяючи їздити водію, якого суд позбавив прав

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Городищенський райсуд Черкаської області затвердив угоду про визнання винуватості щодо колишнього старшого інспектора поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 25 листопада.

У серпні минулого року жителя міста Городище на підставі рішення суду позбавлено права керувати транспортним засобом. Але чоловік заборону порушував і його неодноразово ловили за кермом і притягували до адміністративної відповідальності.

Наприкінці листопада 2020-го в інспектора поліції виник умисел отримувати гроші від такого водія. Він озвучив громадянину пропозицію щомісячно платити по 8000 гривень. Правоохоронець обіцяв впливати на своїх колег, щоб чоловік міг їздити без дозвільних документів і не притягувався до відповідальності, а також за можливість ловити рибу і раків у водоймищах Городищенського району Черкаської області, у тому числі у заборонений період. Співрозмовнику вдалося домовитися про зменшення винагороди до 6000 гривень. 29 березня 2021 року подвір’ї власного домоволодіння поліцейський отримав цю суму. 

15 квітня 2021-го обвинувачений одержав ще 3000 грн. Через два дні водій подзвонив йому і пожалівся, що інші працівники поліції намагаються притягнути його до відповідальності за керування автівкою без документів. Після цього обвинувачений зателефонував з власного мобільного телефону своєму колезі та дав вказівку не відпустити водія, що співробітниками поліції було виконано. У той же день обвинувачений особисто зустрівся із водієм і висунув вимогу 11 тисяч гривень за вирішення питання. Далі протягом трьох тижнів він встиг отримати 15 тисяч гривень.

За період з 29 березня по 12 травня 2021 року старший інспектор усього одержав 24 тисячі гривень за вплив на своїх колег, щоб водій, позбавлений права керувати автівкою, міг безперешкодно їздити.

Правоохоронця викрили, тому що із заявою в Державне бюро розслідувань звернувся сам водій.

Із судового рішення у цій справі вбачається, що заявник і ключовий свідок є сусідом обвинуваченого.

Після повідомлення про підозру чоловік звільнився із правоохоронних органів.

Початково його дії кваліфікували як отримання неправомірної вигоди, поєднане із вимаганням (ч.3 ст.368 ККУ), що карається ув’язненням від 5 до 10 років до десяти років із конфіскацією майна. Але згодом підозрюваний вину визнав і йому висунули більш м’яке обвинувачення у зловживанні впливом (ч.2 ст.369-2 ККУ).

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Колишній поліцейський заплатить 51 тисячу гривень штрафу.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня
20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]