Нурсултан Назарбаєв пішов у відставку з поста президента Казахстану

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив про складання повноважень президента Казахстану. Він очолював країну з моменту отримання нею незалежності.

Про це повідомляє ВВС.

"Я прийняв рішення припинити свої повноваження в якості президента", - сказав Назарбаєв, виступаючи у вівторок зі зверненням до народу Казахстану в ефірі республіканських телеканалів.

Назарбаєв заявив, що очолить Радбез Казахстану: «Ви всі ці роки довіряли мені. Для мене було щастя служити народу. Я схиляю голову і дякую. Щоб виконати заповіт народу, я працював не покладаючи рук. Я буду продовжувати главою Радбезу і партії «Нур Отан»

Обов'язки президента виконуватиме спікер сенату Касим-Жомарт Токаєв.

"У цьому році виповниться 30 років, як я займаю найвищий пост. Народ дав мені можливість бути першим президентом незалежного Казахстану", - сказав Назарбаєв.

Назарбаєв обійняв посаду президента в квітні 1990 року.

Обов'язки президента Казахстану до виборів глави держави виконуватиме спікер сенату парламенту Касим-Жомарт Токаєв.

Назарбаєв народився 6 липня 1940 року. У 1967 році закінчив завод-втуз при Карагандинському металургійному комбінаті.

Доктор економічних наук. Академік Національної академії наук Республіки Казахстан. Почесний професор і почесний доктор ряду провідних зарубіжних і вітчизняних університетів. Автор численних книг і наукових статей.

З 1960 по 1969 роки працював на Карагандинському металургійному комбінаті. З 1969 по 1979 роки перебував на партійній, комсомольській роботі в місті Теміртау Карагандинської області і Карагандинському обкомі партії. У 1979-1984 роках - секретар Центрального Комітету Компартії Казахстану. З 1984 по 1989 роки - Голова Ради Міністрів Казахської РСР. У 1989-1991 роках - перший секретар Центрального Комітету Компартії Казахстану. Одночасно з лютого по квітень 1990 року - Голова Верховної Ради Казахської РСР.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]