Інвестор з Чехії розповів про рейдерську схему за участю Мін'юсту

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Чеська компанія «Ресілієнт», чиї власники інвестували у розвиток українського АПК вже більше 1 млрд грн, постраждала від рейдерської атаки.

Про це розказав генеральний директор компанії «Ресілієнт» Петр Томан у інтерв’ю Latifundist.com.

«На початку березня 2018 р. стало відомо, що якісь спритні «доброзичливі люди», підробивши документи і сфальсифікувавши підписи на них, звернулися до Комісії в сфері держреєстрації Мін'юсту України з трьома ідентичними скаргами про скасування реєстрацій прав оренди наших підприємств, зареєстрованих ще в 2014-2016 рр. Причиною «скарг» став надуманий і нічим не підтверджений аргумент, що орендодавці нібито не підписували договорів оренди і не знають про їх існування», — розповів він.

За словами Петра Томана, деякі з підроблених документів «підписали» люди, які померли задовго до того, як скарги були подані. Проте, не дивлячись на абсурдність ситуації, Мін'юст задовольнив вказані скарги. Протягом одного тижня міністерство позбавило фірму «Ресілієнт» права оренди на 200 га землі. В той же день права оренди були зареєстровані за іншим підприємством, що підтверджує організовану рейдерську діяльність.

«Нічого такого ще в моїй практиці не було. Це жахливо. Я бачив невеликі випадки корупції на нижніх рівнях. Але на таких рівнях, коли міністерство допомагає красти землю в інвесторів, — ще ніколи», — поділився Петр Томан.

За словами директора компанії «Ресілієнт», зараз реалізація інвестиційних проектів в Україні знаходиться під питанням — адже незрозуміло, чи безпечно інвестувати в нашу країну взагалі.

На фото: без особистої участі міністра юстиції Павла Петренка (креатура Народного Фронта) рейдерство за допомогою Мін'юсту було б неможливим.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]