Очільник НАБУ заявиви про суттєві зрушення у розслідуванні гучних актуальних справ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Директор НАБУ Артем Ситник оголосив про суттєві зрушення в розслідуванні резонансних кримінальних справ та заявив про покращення співпраці зі Службою безпеки.

Про це він поінформував під час засідання Національної ради з питань антикорупційної політики, повідомляє Укрінформ.

"Є суттєві зрушення у розслідуванні гучних актуальних справ, у тому числі які стосуються оборони. Тут я хотів би відмітити суттєве покращення відносин зі Службою безпеки України", - зазначив Ситник.

Він підкреслив, що НАБУ від СБУ почали надходити матеріали, які стосуються топчиновників, чого, за його словами, раніше за попередні чотири роки не було ніколи.

Водночас директор НАБУ нагадав, що загалом більше 200 справ Антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою передано до суду. Він підкреслив, що серед цих справ ті, які стосуються чинних народних депутатів, міністрів та керівників державних органів.

Ситник висловив сподівання, що ці справи підпадають під юрисдикцію Вищого антикорупційного суду.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com