Окупаційний суд в Криму продовжив термін для українця Балуха

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президія російського окупаційного Верховного суду Криму розглянула касаційне подання російської прокуратури, в якому представник відомства просив скасувати апеляційну постанову Верховного суду Криму щодо українського активіста Володимира Балуха в частині заліку в термін позбавлення волі часу перебування під домашнім арештом.

Як повідомляє Крим.Реалії, з посиланням на Кримську правозахисну групу, суд постановив не зараховувати час, проведений Балухом в СІЗО, як день за півтора.

Правозахисники зазначили, що російська прокуратура просила перерахувати Балуух термін, і для цього передати кримінальну справу на новий апеляційний розгляд з новим складом суду.

«Суддя Любов Дяченко, за словами адвоката, оголосила абсолютно несподіване і таке, що суперечить російському законодавству рішення. Вона прийняла рішення про погіршення становища активіста, а саме, постановила не зараховувати час, проведений ним у СІЗО, як день за півтора ... Суддя вирішила вважати цей термін як день за день, тим самим продовжуючи час знаходження в колонії. Більш того, суддя прийняла це рішення, навіть не відправляючи справу в апеляцію, як того просив прокурор», - йдеться в повідомленні.

У кримській правозахисній групі нагадали, що частина 3 ст. 72 Кримінального кодексу Росії свідчить, що час тримання особи під вартою зараховується в строк позбавлення волі з розрахунку один день за півтора дня відбування покарання у виправній колонії загального режиму.

«Володимир Балух брав участь в засіданні суду по відеозв'язку. Виглядав, за словами захисника, дуже виснаженим, і, звичайно, був вкрай обурений таким рішенням судді. Остаточна мотивування такого рішення буде зрозуміла тоді, коли адвокат отримає на руки судове рішення», - відзначили правозахисники.

Керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник назвала це рішення суду незаконним.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com