Підозрюваний в "справі Гандзюк" Левін знав про його активний розшук

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Заступник генпрокурора Віктор Трепак заявив, що підозрюваний у "справі Гандзюк" Олексій Левін знав про його розшук, тому знайти його було непросто. Офіс генпрокурора разом з міжнародними колегами отримав доступ до Інтернет-месенджерів Левіна, через які і вирахував його точне місцезнаходження.

Про це Віктор Трепак розповів у інтерв'ю для ZN.UA.

"Моя перша зустріч з Левіним відбулася відразу після його затримання. Побачивши мене, він чітко мене ідентифікував. Він сказав: "Ви – генерал Віктор Трепак. Я знав, що рано чи пізно ми зустрінемось", - розказав Трепак.

Розробкою спецоперації із затримки Левіна в Болгарії займались заступник генпрокурора Віктор Трепак, генпрпокурор Руслан Рябошапка та голова СБУ Іван Баканов. Перед виїздом до Болгарії про неї був поінформований президент Володимир Зеленський.

Безпосередньо затримання Левіна проводилось співробітниками правоохоронних органів Болгарії.

"У цьому своєрідному двобої Левін виявився дуже серйозним суперником – з відповідним досвідом, поінформованістю, знанням форм та методів оперативно-розшукової діяльності. В умовах міжнародного розшуку йому вдалося організувати своє життя разом з дружиною в іншій країні, зберігати комунікацію з потрібними зв'язками, створити серйозну систему захисту та протидії від виявлення його місця перебування та можливого затримання", - зазначив Трепак.

Інформацію про імовірне перебування Левіна на території Болгарії правоохоронні органи України мали у своєму розпорядженні й раніше. Більше того – з метою його розшуку до Болгарії у свій час виїжджала відповідна група. Але такий захід виявився безрезультатним, оскільки відбувся злив інформації про виїзд тієї групи Левіну та його оточенню.

Заступник Генпрокура України Віктор Трепак також, що не виключає зовнішнього втручання у розслідування справи вбивства журналістки Катерини Гандзюк. За його словами у розслідуванні відбулось свідоме гальмування.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]