Підсанкційний Фукс заявив, що вийшов з громадянства Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Бізнесмен Павло Фукс заявив, що пройшов вусі процедури щодо виходу з громадянства Російської Федерації.

Про це повідомив сам Фукс в Telegram.

"Вчора мої адвокати отримали виписки міграційної та податкової служб РФ, які підтверджують, що, дотримуючись всіх процедур, я вийшов з громадянства РФ. У Російській Федерації бізнес не веду, податки не плачу.

На скріншотах нижче – інформація про недійсні, тобто анульовані паспорти. Такий паспорт може бути зданий і утилізований або не зданий (часто через логістичні причини) і значитися у розшуку – обидва варіанти, як показано на скріншоті, означають, що документ недійсний" - написав він.

Бізнесмен додав, що перевірка по базі МВС РФ видає, що паспорти недійсні. 

 
ФОТО З TELEGRAM ФУКСА 

За його словами, "процедура виходу з російського громадянства – непроста і тривала".

Фукс розповів, що серед іншого, щоб вийти з громадянства РФ, заяву щодо чого він подав у 2017 році, потрібно було пройти процедуру "заміни паспорта у зв'язку з досягненням 45-річного віку".

Бізнесмен додав, що в 2017 році в консульському відділі посольства РФ в Україні паспорт він відразу ж здав.

Нагадаємо: 18 червня Рада нацбезпеки і оборони запровадила "повний комплект" санкцій проти Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]