Після сина Авакова суд зняв арешт з нерухомості Чеботаря

|
Версия для печатиВерсия для печати

Апеляційний суд Києва 15 січня скасував ухвалу про арешт квартири і двох будинків екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря та його дружини у справі про розтрату держкоштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ.

Про це йдеться в ухвалі суду, текст якої міститься в Єдиному реєстрі судових рішень.

Розглядаючи скаргу адвоката, апеляційна інстанція дійшла висновку, що Солом\’янський райсуд Києва під час ухвалення відповідного рішення припустився «істотних порушень кримінального процесуального закону».

Зокрема, зазначається в ухвалі, у матеріалах провадження відсутній журнал судового засідання та технічний носій, на якому зафіксовано судове провадження.

З огляду на зазначене апеляційний суд скасував рішення Солом\’янського райсуду Києва від 2 листопада 2017 року про задоволення клопотання детектива НАБУ та накладення арешту на квартиру, що належить «особам 5 та 7» та 2 житлових будинки, що належать «особі 7».

За інформацією видання «Слово і Діло», особа 5 у справі про «рюкзаки Авакова» — це колишній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, а особа 7 — його дружина.

Апеляційний суд столиці направив матеріали справи назад до Солом\’янського райсуду на новий розгляд.

Як повідомлялося, на початку листопада 2017 року Солом\’янський райсуд Києва заарештував нерухомість сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря та бізнесмена Володимира Литвина.

У грудні Апеляційний суд Києва скасував рішення про арешт майна сина Авакова.

Як відомо, у справі про розтрату держкоштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії Міністерством внутрішніх справ НАБУ затримало 3 осіб: сина голови МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина, який у 2014 році керував ІТ-компанією «Turboseo». Їм оголошено підозру.

1 листопада суд обрав синові Авакова Олександру запобіжний захід у вигляді особистого зобов\’язання з носінням електронного браслета. Аналогічний запобіжний захід обрали Чеботарю.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]