Парубій підписав постанову про санкції щодо “112 Україна” і NewsOne

|
Версия для печатиВерсия для печати

 19 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову, якою пропонується ввести санкції щодо компаній, які входять до структури власності телеканалів “112 Україна” і NewsOne.

Про це свідчить інформація, розміщена на сайті парламенту, повідомляє “Ліга“.

Йдеться про проект постанови №9157“Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Раніше Верховна Рада звернулася до Ради нацбезпеки і оборони із закликом ввести санкції щодо власників каналів NewsОne і “112 Україна”.

Депутати запропонували ввести такі санкції, як блокування активів, недопущення виведення капіталів за кордон, припинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання ліцензій, заборона користуватися радіочастотним ресурсом України, відмова надавати телекомунікаційні послуги, повна або часткова заборона операцій з цінними паперами, заборона видавати ліцензію Нацбанку на інвестиції в іншу країну і валютні операції, заборона передання прав інтелектуальної власності.

Ці та інші санкції РНБОУ пропонується ввести щодо ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Новий формат ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Телерадіокомпанія 112-ТВ”, ТОВ “Лідер ТВ”, ТОВ “Партнер ТВ”, ТОВ “Новости 24 години”.

Як повідомляв ІМІ, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову №9157, в якій пропонує Раді національної безпеки та оборони ввести санкції щодо компаній, які входять до структури власності телеканалів “112 Україна” і NewsOne.

Група народних депутатів зареєструвала цю постанову щодо двох телеканалів у відповідь на петицію щодо “припинення антиукраїнської діяльності телеканалів “112 Україна” та NewsOne.

5 жовтня нардеп Юрій Павленко заявив, що “Опоблок” зареєстрував постанову, яка може скасувати звернення ВР до РНБО щодо санкцій, і цим вони заблокували підписання Парубієм ухваленого Радою документа.

18 жовтня Верховна Рада не набрала необхідної кількості голосів для скасування постанови про санкції до семи компаній, які володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна” та NewsOne.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com