Петро Порошенко виводить з-під санкцій бізнес оточення Путіна - Сергій Соболєв

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Батьківщина" вимагає розслідування факту виведення з-під санкцій ряду підприємств з оточення Путіна, які вивозять з України брухт, фактично знищуючи наш металургійний комплекс.

Про це заявив заступник голови партії Сергій Соболєв під час прес-конференції в Києві, повідомила прес-служба політсили.

Як пояснив політик, одночасно з нещодавнім введенням РНБО санкцій щодо фізичних і юридичних осіб РФ, з'явився інший список підприємств, які були виведені з-під санкцій.

зокрема, це одне з найбільших підприємств, яке займалося скупкою металобрухту на території України. Як зазначив представник "Батьківщини", воно розташоване на території невизнаного Придністров'я і належить російському мільярдерові Усманову, який фактично є особистим олігархом Путіна.

"Усманов володів цим підприємством і, скуповуючи металобрухт за завищеними цінами, фактично знищував металургійний комплекс України", – зазначив Сергій Соболєв.

Рішенням РНБО з-під санкцій були виведені фірми-прокладки, які обслуговували ринок експорту металобрухту через окуповану частину Донбасу, так звані "ЛНР" і "ДНР".

Представник "Батьківщини" нагадав: РНБО очолює президент України Петро Порошенко. Експерти оцінюють загальний ринок металобрухту в Україні в 1 млрд доларів в рік, додав політик.

Сергій Соболєв заявив, що "Батьківщина" вимагає розслідування цих угод НАБУ і тими органами, які здатні провести розслідування.

"Це рішення РНБО має бути оприлюднене. На якій підставі були підготовлені рішення по лобіюванню російського олігарха Усманова і десятків компаній-прокладок з РФ, які ведуть незаконну діяльність на окупованій частині Донбасу, фактично ведуть підрив економічних відносин українських підприємств металургійного комплексу, вивозячи з України, тепер вже узаконений спосіб, металобрухт?", – обурився заступник голови партії

Сергій Соболєв підкреслив, що в цьому списку фігурує чітка лінія на прикриття РНБО і особисто Президентом України угод на сотні мільйонів доларів з експорту металобрухту з України.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com