Покарати поліцейського, який замахнувся на вчительку під час акції "Не чіпай мову", вимагають люди

|
Версия для печатиВерсия для печати

Користувачі соцмереж обурені через поліцейського, який напав на вчительку української мови під час акції протесту під Радою.

Фото Владислава Мусієнка (УНІАН) з акції проти ухвалення скандального закону Бужанського та русифікації освіти оприлюднило, зокрема, "BBC Україна". На фотографії спецпризначенець гумовим кийком замахується на жінку-учасницю мирної акції, зазначає 5 канал.

Як з’ясували користувачі мереж, на фото – вчителька Наталія Без’язикова. Її син на Донбасі захищає державу від агресора.

"Людина, на яку замахнувся "недоросль" у формі, Наталія Без’язикова, вчителька молодших класів, яка вчить діточок бути справжніми, мама сина, який захищає Україну на Сході", – пише Тетяна Яковлєва з Києва.

"Українські вчителі відвойовують право викладати українською мовою??? Абсурд? Тільки не в нашій країні! Наталія Без’язикова, ти мій герой ще з 14го!!!", – пише у Фейсбук Лариса Мик з "Ветерано сервіс".
Сама Наталія Без’язикова подякувала авторові фотографій за те, що він зафіксував, як силовики ногами били неозброєних учасників акції протесту. Вона пояснила, що намагалась захистити інших учасників акції, яких поліцейські били ногами

"Автор фото, які створили сьогодні шалений резонанс – Wladyslaw Musiienko. Дякую, змогла побачити події зі сторони. Для коментаторів з дивана докладаю – на мітингу була не за гроші, через паркани не лазила... До відповідальності мене? Чи тих, хто гнався на "підмогу" колегам, які ногами били неозброєних хлопців з мирного мітингу за мову? У мене була мета зупинити хоча б одного з них!", – написала Наталія Без’язикова.
"Два дні прожиті недарма! На сьогодні – битва виграна, але війна триває! Але ж "хто борець, той здобуває світ". Навчальний рік 2020 почнеться без мовних змін!", – пише інша учасниця акції на підтримку української мови Анна Курач.

Користувачі соцмереж також вимагають ідентифікувати і покарати поліцейського, який так негідно себе поводив.

Нагадуємо, два інциденти сталися під час акції на захист української мови, яка тривала від ранку, 16 липня, на площі Конституції перед Верховною Радою. Активіста, який ніс шину, повалили на землю поліцейські.

Законопроєкт Максима Бужанського полягає у скасуванні частини закону про мови, яка вимагає перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання з 1 вересня 2020 року.
Комітет Верховної Ради законопроєкт Бужанського відхилив.

У середу, 15 липня, мовний омбудсман розкритикував документ, пояснивши, чим він небезпечний для української освіти.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]