Політична партія "Голос" назвала пріоритети коаліційної угоди

|
Версия для печатиВерсия для печати

Політична партія "Голос" готова об'єднуватися в коаліцію з політсилами, для яких принципи справедливості, реформа парламенту та деолігархізація є пріоритетами коаліційної угоди.

Про це заявив заступник голови партії Ярослав Юрчишин під час брифінгу у передвиборчому штабі політсили 21 липня, повідомляє Укрінформ.

"Ми готові до коаліції з новими політичними силами, якщо за ними не стоять олігархи, не стоїть корумпований інтерес. Для нас при формуванні коаліції важать не бренди, не персоналії, а в першу чергу - коаліційна угода. Святослав (лідер партії Святослав Вакарчук - ред.) оголосив пріоритети: справедливість, реформа парламенту, деолігархізація, тобто обмеження впливу олігархів, і якщо інші політичні сили готові брати їх як пріоритети коаліційної угоди, ми готові говорити про формування коаліції", - пояснив Юрчишин.

Водночас він підкреслив, що політична партія "Голос" ніколи не ввійде в коаліцію з проросійськими силами, які представляють не українські інтереси, а інтереси країни-окупанта: "За що або за яке життя вони не виступали би".

Також, за словами заступника голови партії, коаліція зі старими політичними силами можлива для "Голосу" лише за умови, що "вони мають оновитися не формально, прикрившись кількома новими обличчями, а фактично своєю програмою показати, що вони готові не оголошувати про похід до європейських стандартів, а втілювати все, щоб такі стандарти життя були України".

"Щодо Порошенка і Тимошенко: якщо зможуть щиро і чесно говорити про деолігархізацію, то ми готові з ними вести перемовини", - зазначив він.
Читайте також: У "Голосі" задоволені результатами національного екзитполу

У свою чергу лідер "Голосу" Святослав Вакарчук додав, що вони готові стояти поруч із тими, хто, як і їхня політсила, декларує нові принципи: відкритості, підзвітності, прозорості, відсутності подвійних стандартів.

"Ще одна річ: важливо подивитися, які люди і від яких так званих політичних брендів пройдуть по мажоритарних округах. Ми дуже сподівалися, що парламент прийме закон про нову виборчу систему раніше", - додав Вакарчук.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com