Поліція оголосила в розшук бізнес-партнера Коломойського і Боголюбова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна поліція України повідомила про підозру і оголосила в розшук бізнесмена Вадима Шульмана, колишнього бізнес-партнера Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Про це свідчать дані в базі розшукуваних осіб Міністерства внутрішніх справ, пише lb.ua.

Шульмана підозрюють у відмиванні грошей та іншого майна, одержаних злочинних шляхом (ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

Бізнесмена оголосили в розшук 26 липня. Запобіжний захід йому не обирався.

Відомо, що в 2017 році Шульман подавав позов до Високого суду Лондона, в якому звинуватив Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова в шахрайстві на більш ніж 500 млн доларів. Британський суд відмовився розглядати позов, заявивши, що він не в його юрисдикції.

У січні 2018 року Вадим Шульман направив ще один позов, в якому звинуватив Ігоря Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова в крадіжці більше $ 500 млн. У позові стверджується, що Коломойський почав обманювати Шульмана з самого початку їх ділових відносин: продажу 2000 року Південного збагачувального заводу в Кривому Розі та Петровського металургійного заводу в Дніпрі.

Шульман стверджує, що з 2000 по 2007 рік він не отримав своїх часток прибутку від своїх часток на цих заводах і що Коломойський неодноразово спотворював суму, яку він отримував від цих виробництв.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com