Половина російських вчених заявили про бажання емігрувати

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія залишається нездатною конкурувати за таланти на світовому ринку праці, а більшість професіоналів з наукомістких і високотехнологічних галузей вважають для себе найкращим вибором переїзд на роботу за кордон.

Такий висновок міститься в дослідженні Boston Consulting Group, в якому брали участь 24 тисячі респондентів з РФ, включаючи як самих фахівців, так і рекрутерів, які займаються наймом співробітників, передає finanz.ru.

Хочуть працювати за кордоном 50% російських вчених, 52% топ-менеджерів, 54% IT-спеціалісти. До них готові приєднатися 49% працівників інженерних спеціальностей і 46% лікарів.

Майже дві третини потенційних емігрантів (65%) - це "цифрові таланти", відзначає BCG: фахівці з штучного інтелекту, скрам-майстри, дизайнери інтерфейсу і т.д.

57% з них - це молоді люди у віці до 30 років. У середовищі студентів (до 21 року) частка ще вище і досягає 59%.

Серед розвинених країн російські фахівці віддають перевагу Німеччині: туди їде 11,84% емігрантів. Ще 7,25% залишають РФ в напрямку Ізраїлю, 2,07% їдуть до Швейцарії. Від 1,2% до 1,5% вибирають Францію, США, Бельгію та Великобританію.

Бажання повернутися у тих, хто виїхав до Західної Європи, як правило, не виникає - готові знову працювати в Росії, якщо надійде така пропозиція, лише 6% емігрантів.

Як причини від'їзду люди називають більш високу зарплату, придбання трудового досвіду, більш високий рівень життя і розширення кар'єрних можливостей.

У топ-10 факторів також потрапили "економічна нестабільність в рідній країні" і "більш висока якість державних послуг" за кордоном, в тому числі в сферах охорони здоров'я, освіти і догляду за дітьми.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com