Польща купує американські ракетні системи HIMARS

|
Версия для печатиВерсия для печати

Польська армія придбає у США свій перший дивізіон бойових ракетних пускових установок HIMARS.

Міністр національної оборони Маріуш Блащак повідомив про це рішення у неділю у Варшаві, інформує сайт міністерства оборони РП.

Голова Ради Міністрів Матеуш Моравецький та голова Міністерства оборони України 10 лютого під час візиту до 1-ої бронетанкової бригади повідомили про один з найбільших контрактів на модернізацію польської армії, що стосується підсилення ракетно-артилерійської армії.

Вартість контракту - 414 млн. дол.

Предметом контракту є постачання першого дивізіону, до складу якої увійдуть 18 бойових пускових установок і дві МБ-142 «Хамари», а також ракетні боєприпаси GMLRS і ATACMS, а також навчальні боєприпаси LCRR. Будуть також передбачені транспортні засоби, вагони для боєприпасів та евакуаційні трактори.

Договір також включає підтримку логістики та навчання персоналу.

Перший дивізіон системи буде придбаний в конфігурації максимально наближеної до американської. Поставки компонентів системи будуть здійснюватися послідовно до 2023 року. 
Ракетні пускові установки LARAR використовуються для виконання завдань вогневої підтримки для складових сухопутних військ шляхом проведення глибоких вогневих ударів. Система HIMARS використовує для цієї мети високоточні ракети, якими керують інерційні і супутникові системи навігації. Вогневі засоби призначені для виконання завдань в районі тактичної діяльності, тобто до 70 км, а також в зоні операційної діяльності на відстанях до 300 км.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]