Помічник Путіна заявив, що ідеї Кремля щодо Донбасу слід виконувати

|
Версия для печатиВерсия для печати

Помічник президента РФ Владислав Сурков категорчно заявив, що найбільш реалістичним для прининення війни на Донбасі є російський варіант резолюції про розміщення миротворчої місії ООН.

Про це він заявив в інтерв'ю ТАСС, пише Українська правда.

На питання, що він буде обговорювати на наступній зустрічі зі спеціальним представником Держдепартаменту США по Україні Куртом Волкером, Сурков відповів: "Ми з Куртом чудово один одного розуміємо".

"Позиція Росії щодо остаточного замирення Донбасу гранично ясно виражена в нашому проекті резолюції Радбезу ООН. Що тут обговорювати? Приймати треба", – додав він.

"Якщо комусь не потрібен мир на Україні, нехай так прямо і говорять. І не пропонують для відводу очей різні химерні контрпроекти", – вважає помічник російського президента.

Сурков вчергове назвав Росію "найефективнішим миротворцем" і заявив, що РФ "зупинила повномасштабну громадянську війну на Україні", – незважаючи на те, що насправді, Кремль підтримує, спонсорує  і забезпечує безпосередньу участь регулярних російських військ у військових діях на сході України.

В Кремлі наполягають: "Російські ідеї працюють, тому відкидати їх нерозумно".

Як відомо, Росія перехопила ініціативу України щодо миротворців на Донбасі – і запропонувала свій варіант, який передбачає наявність місії лише на лінії розведення сторін для охорони місії ОБСЄ. Україна ж наполягає на миротворцях на усій захопленій території, в тому числі – на кордоні з Росією.
Також Київ проти того, щоб росіяни входили у миротворчу місію ООН, якщо її спрямують на схід України.

13 листопада Волкер передав Суркову доповнення до запропонованого Росією варіанту резолюції щодо розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. Але російська делегація назвала прийнятними лише 3 з 25 пунктів.

Раніше Волкер припускав, що Резолюцію ООН щодо миротворців на Донбасі можуть ухвалити до кінця 2017 року.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com