Понад 40% російської молоді заявили про бажання емігрувати

|
Версия для печатиВерсия для печати

Понад 40% молодих людей у ​​віці від 18 до 24 років хотіли б емігрувати з Росії.

Такі дані отримали соціологи з  «Левада-центру» в ході опитування, проведеного в січні, пише finanz.ru.
В цілому по країні бажаючих виїхати менше - 17%, і ця частка практично не змінюється в останні роки. Однак серед молоді показник удвічі вищий, ніж «в середньому по вибірці», констатують соціологи.

Серед росіян у віці від 25 до 39 років бажаючих емігрувати - 24%, серед тих, кому більше 40, - не більше 13%.
«Еміграційні настрої» в більшій мірі характерні для респондентів, які хотіли б активніше брати участь в політиці (24% проти 14% серед тих, хто дистанціюється від політичної сфери), і тих опитаних, хто не відчував себе під захистом закону (21% проти 10%) .
Найчастіше про еміграцію при цьому замислюються жителі Москви - таких в столиці 21% проти 11% серед населення сіл і провінції.

У кожного п'ятого в РФ є рідні і знайомі, які переїхали на постійне місце проживання за кордоном в останні два-три роки, випливає з опитування.

Проблема полягає не в тому, що росіяни масово хочуть виїхати, а в тому, що країна втрачає в першу чергу найбільш затребуваних професіоналів у високотехнологічних галузях, показало проведене в травні минулого року дослідження Boston Consulting Group.

За даними BCG, майже дві третини потенційних емігрантів з РФ (65%) - це "цифрові таланти", фахівці з штучного інтелекту, скрам-майстри, дизайнери користувальницького інтерфейсу і т.д.

Хочуть працювати за кордоном 50% російських вчених, 52% топ-менеджерів, 54% IT-спеціалісти. До них готові приєднатися 49% працівників інженерних спеціальностей і 46% лікарів.

«Реальний відтік» мізків з Росії, підрахований на основі статистики приймаючих країн, майже в 7 разів перевищує офіційну цифру від Росстату.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]