Понад половини нафтових трубопроводів РФ непридатні для використання

|
Версия для печатиВерсия для печати

Понад половина російських нафтових трубопроводів непридатні для використання. Тільки в одному сибірському регіоні – Югрі – у 2017 році сталося 3,5 тисячі витоків нафти.

Це призвело до забруднення території площею 35 квадратних кілометрів, повідомляє РАДІО СВОБОДА.

Рівень зношеності інфраструктури для транспортування нафти у Росії, за словами Greenpeace, складає від 50% до 70%. За інформацією журналістів, більшість трубопроводів непридатні для використання.

Російська філія Greenpeace організувала для журналістів виїзд під гаслом «Діряві труби», аби вони могли на власні очі побачити масштаби витоків нафти в Ханти-Мансійському автономному окрузі в Сибіру. Перший витік нафти учасники могли самі побачити вже за дві години поїздки до міста Сургут, звідки почався об’їзд території.

На думку екологів, концерн Роснєфть, якому належить інфраструктура, витрачає на заміну нафтопроводів на приблизно 200 млрд рублів (приблизно 2,7 млрд євро) менше, ніж повинен. З дірявих труб щодня витікає нафта. За офіційними даними, у 2017 році тільки у згаданій Югрі сталося 3496 аварій трубопроводів Роснєфті, тобто 10 витоків щодня. Загалом нафта залила 3,5 тис. гектарів території.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com