Посли США і ЄС зустрілися з главою КСУ через скасування антикорупційної реформи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Очільники посольств США, Японії і Євросоюзу у вівторок, 27 жовтня, зустрілися з головою Конституційного суду України Олександром Тупицьким. Того ж дня КСУ на закритому засіданні скасував ряд положень антикорупційної реформи.

Судячи з повідомлень, західні дипломати дали голові КСУ чітко зрозуміти, що антикорупційні реформи важливі для сотрдунічества України з США та ЄС.

Голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікаас назвав зустріч з Тупицьким і тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін плідною.

«Ми обговорили ряд питань, що становлять взаємний інтерес, у тому числі важливість прозорості та збереження досягнень, досягнутих після Революції Гідності 2014 року», - написав дипломат на своїй сторінці в Twitter.

Посольство США опублікувало таку саму заяву на своїй сторінці в Facebook.

У той же час, пресслужба КСУ розповсюдила повідомлення про те, що Тупицький обговорив з дипломатами «ряд питань діяльності Конституційного суду в аспекті відповідності конституційними правилами і принципам мети створення та завдань системи антикорупційних органів».

27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням членів парламентської фракції проросійської «Опозиційною платформи - За життя» щодо відповідності Основному Закону ряду положень антикорупційної реформи.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]