Повітря Києва отруєне, в КМДА пояснили забруднення

|
Версия для печатиВерсия для печати

В атмосферному повітрі у Києві вміст домішок пилу, діоксиду сірки, оксид азоту та формальдегіду перевищує гранично допустиму концентрацію.

Про це повідомляють прес-служби ДСНС і КМДА.

За результатами досліджень, вміст пилу становив 0,10-0,20 мг/м.куб при гранично допустимих 0,15, вміст діоксиду сірки - 0,018 – 0,126 при допустимих показниках у 0,050, вміст оксиду азоту - 0,04-0,36 (гранично допустимий показник - 0,04),  вміст формальдегідів - до 0,015 при допустимих 0,003, оксиду вуглецю - від 0 до 3 од, (гранично допустимий показник - 3). 

Дані щодо стану повітря у ДСНС оприлюднили станом на 13 вересня за підсумком досліджень стаціонарних постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії.

У свою чергу у КМДА пояснили проблеми чистоти повітря у Києві, зокрема, великою кількістю пожеж поблизу столиці. 

Як заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, за останній місяць поблизу Києва сталося понад 800 пожеж:

"У порівняння з минулими місяцями цей показник зріс майже у 7 разів. Почастішали випадки підпалів трав’яних настилів. Проблеми екології та чистоти повітря в Києві спричинені низкою факторів. Зокрема, роботою промислових підприємств, збільшенням кількості авто, зростанням випадків пожеж на території Київщини тощо".

За словами Поворозника, міська влада моніторить стан повітря, особливо на територіях, де спостерігається найбільша задимленість - житлові масиви на лівому березі Києва.

Нагадаємо, що у червні, за даними метеорологів, рівень забруднення повітря діоксидом азоту в Києві досяг 6 середньодобових ГДК (гранично допустима концентрація) в районах Оболонського проспекту; Бессарабської і Деміївської площ. У ДержНС заявили про зростання забруднення повітря в Києві через збільшення автомобільного трафіку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com