Прем’єр Гончарук анонсував законодавчу легалізацію грального бізнесу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів найближчими днями подасть на розгляд Верховний Ради законопроєкт щодо легалізації грального бізнесу.

Про це під час презентації Програми дій уряду сказав Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє УКРІНФОРМ

"Ми хочемо, щоб гральні автомати зникли з вулиць, тому уряд розробив за дорученням Президента відповідний законопроєкт. Вчора ми за нього проголосували, і найближчими днями — сьогодні чи завтра, він буде внесений в парламент. Мета цього законопроєкту — поприбирати гральні зали та гральні автомати з вулиць", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів.

"У законопроєкті детально описано та упорядковано, як ми пропонуємо врегульовувати гральний бізнес. Окремо врегульовується питання лотерей", - зауважив Гончарук.

Прем’єр додав, що легалізація грального бізнесу поповнить державний бюджет на 2-2,5 млрд грн.

"Якщо ми говоримо про дохідну частину бюджету, то ми розраховуємо, що близько 2-2,5 млрд грн отримаємо за рахунок легалізації грального бізнесу в бюджет. Але треба ще рахувати, потрібно розуміти, який закон буде ухвалено", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що легалізація грального бізнесу може позитивно вплинути й на зростання ВВП, але воно буде незначне, до 1%. "Точні розрахунки ми надамо, коли буде зрозуміла фінальна версія законопроєкту, ближче до другого читання ми поговоримо про точні цифри та економічний ефект", - запевнив Прем'єр.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський має намір легалізувати гральний бізнес. Він доручив Верховній Раді України до 1 грудня 2019 року ухвалити закон про легалізацію грального бізнесу. Кабмін має напрацювати такий проєкт закону до 1 жовтня цього року.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com