Прем’єр Гончарук зустрівся із керівниками провідних банківських установ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Створення умов для активізації кредитування банками реального сектору економіки — один із пріоритетів діяльності Уряду.

Про це сказав Прем‘єр-міністр Олексій Гончарук під час бізнес-сніданку з керівниками провідних банківських установ, який організувала Незалежна асоціація банків України, повідомляє Урядовий портал.

«Минулого тижня ми підписали Меморандум щодо співпраці з НБУ. Уряд планує створити умови для Нацбанку, які дозволять їм навести порядок на ринку небанківських фінансових послуг, що захистить банки від недобросовісної конкуренції. Ми також плануємо привести законодавство з регулювання фінансових інструментів та інвестиційних фондів у відповідність до директив ЄС», — сказав Олексій Гончарук.

Законодавчі ініціативи будуть спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні, детінізацію та припинення корупційних схем.

Окремо обговорили питання протидії тиску з боку правоохоронних органів на бізнес, у тому числі на банки, та ключову роль реформи судової системи для активізації кредитування та зниження кредитних ставок банків.

В ході зустрічі йшлося, що за два місяці роботи Парламент вже прийняв низку важливих для економіки законопроектів. Зокрема, законопроекти щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (№1059) та щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню (№1050).

Обговорили і поданий в Парламент законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення. Прем'єр-міністр і представники банків погодилися спільно працювати над активним запуском програм кредитування малого та середнього бізнесу під заставу землі. Банкіри наголосили на необхідності забезпечення рівнодоступності програм державної підтримки кредитування аграріїв для всіх типів банків.

Не менш важлива, на думку Олексія Гончарука, співпраця з міжнародними партнерами та донорами. «За нашими відносинами з великими міжнародними партнерами уважно стежать системні великі інвестори по світу. Зараз ми в активній стадії переговорів з МВФ щодо нової програми підтримки. Вже наступного тижня група міністрів вирушає в США для участі у Щорічних зборах Світового банку та МВФ та в переговорах з Фондом»,— зазначив Олексій Гончарук.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com