Прем’єр-міністр України: Росія – агресор, але і найбільший сусід України, треба вчитися «співіснувати»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що, попри те, що Росія є агресором, вона також є найбільшим сусідом України, тому Київ має навчитися «співіснувати» з Москвою надалі.

Про це голова уряду сказав, виступаючи на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) 14 вересня в Києві, передає Радіо Свобода.

За його словами, найкращою відповіддю агресорові з боку України буде її власний успіх. «Нам потрібно продемонструвати, що ми успішні», – сказав Гончарук.

«Для мене особисто Росія як держава – це агресор. Тут немає жодних питань. Наші погляди з часів Майдану, насправді, ніяк не змінилися. Але це ніяк не скасовує факту, що Росія – це наш найбільший сусід і потрібно усвідомити, як співіснувати з цією великою країною в подальшому», – додав він.

Прем’єр зазначив, що Кабінет міністрів планує сконцентруватися на тому, щоб максимально швидко зробити Україну успішною країною.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок дії "найближчого сусіда" на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com