Президент GRECO став на захист НАБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ґрунтовний досвід розслідувань Національного антикорупційного бюро України свідчить про його ефективність. Тому будь-які спроби підірвати діяльність цього органу ставлять під сумнів реальну політичну волю України до боротьби з корупцією.

Про це напередодні заявив президент «Групи держав проти корупції» Ради Європи (GRECO) Марін Мрчела, йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

«НАБУ слід захищати від неналежного впливу, а також тиску, щоб воно продовжувало свою роботу так само рішуче і продуктивно, як це було досі», — наголосив президент GRECO.

За його словами, європейські партнери занепокоєні останніми подіями навколо діяльності антикорупційних органів в Україні. Зокрема, йдеться про прийняття законодавчих змін, що обмежують повноваження Національного бюро в кримінальному процесі.

Іншою перешкодою для успішної реалізації антикорупційної реформи в Україні, на думку керівника органу Ради Європи, є відсутність ефективного судового механізму для винесення рішень щодо корупційних правопорушень за підсумками розслідувань НАБУ.

«Існує очевидна необхідність доручити розгляд масштабних корупційних справ, пов’язаних зі складними фінансовими схемами, спеціалізованим, незалежним та неупередженим суддям. Це може супроводжуватися створенням, принаймні на перехідний період, спеціалізованого антикорупційного суду», – підкреслив Марін Мрчела.

На його переконання, саме Антикорупційний суд забезпечить ефективний розгляд справ про топ-корупцію та встановить стандарт справедливого правосуддя.

GRECO (англ. The Group of States against Corruption — «Група держав проти корупції») – орган Ради Європи з антикорупційного моніторингу, який протягом останніх років постійно проводить оцінку того, що було зроблено Україною для боротьби з корупцією.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]