Президент звільнив Бухарєва і ще раз перетасував СБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський звільнив першого заступника голови Служби безпеки Владислава Бухарєва, призначивши на цю посаду Дмитра Нескоромного.

Про це свідчать укази від 8 листопада на сайті глави держави:

"Призначити Нескоромного Дмитра Анатолійовича першим заступником голови Служби безпеки України - начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ".

Нескоромний став заступником голови СБУ 1 липня. Тепер він пішов на підвищення. Зеленський звільнив Владислава Бухарєва з посади голови Служби зовнішньої розвідки і поставив його першим заступником Івана Баканова 12 вересня. Указу щодо його подальшої долі наразі немає.

Крім цього Зеленський звільнив ще двох заступників Баканова: Анатолія Дублика та Вадима Пояркова. Натомість на посаду заступника голови СБУ призначено Володимира Горбенка.

Нагадаємо: 7 листопада президент звільнив Богдана Тиводара з посади начальника Головного слідчого управління Служби безпеки.

ДОВІДКА:

Нескоромний Дмитро Анатолійович народився 5 травня 1978 року у м. Луганськ.

У 1999 році закінчив Луганський інститут внутрішніх справ МВС України за спеціальністю правознавство. У  2000 році – Національну академію Служби безпеки України.

Кандидат юридичних наук.

З 1999 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. За час служби обіймав посади від оперуповноваженого регіонального управління СБУ до заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

У 2018 році призначений заступником начальника Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.

У липні 2019 року Указом Президента України № 473/2019 призначений заступником Голови Служби безпеки України.

Полковник Нескоромний Д.А. має відомчі нагороди та заохочення, зокрема за сумлінне ставлення та досягнення конкретних позитивних результатів в роботі нагороджений відомчою відзнакою СБУ «Вогнепальна зброя».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com