Причиною трагедії з російським підводним човном могла стати акумуляторна батарея, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пожежа на глибоководному апараті «Лошарік» в Баренцевому морі могла статися через проблеми з однією з акумуляторних батарей при підйомі апарату з глибини.

Про це повідомляє forbes, з посилання на джеела в суднобудівній галузі.

Трагедія, що трапилася в Баренцевому морі 1 липня, стала найбільшою для Військово-морського флоту Росії за більш ніж десятиліття: у 2008 році при ходових випробуваннях атомного підводного човна «Нерпа», що призначалася для передачі в лізинг індійським ВМС, відбулося нештатное спрацьовування системи пожежогасіння. Тоді трагедія забрала життя 20-ти осіб, з яких військовослужбовцями були троє.

Остання НП, що сталася на автономній глибоководній станції АС-31 ( відома як «Лошарік»), забрала життя 14 офіцерів, з яких сім - капітани 1-го рангу, а ще двоє - Герої Росії, повідомив проект «База». Згідно з офіційними даними, всі вони загинули внаслідок отруєння продуктами горіння: військові стверджують, що на АГС виникла пожежа, як членам екіпажу вдалося ліквідувати самостійно. Сам підводний човен повернувся на базу в Сєвєроморськ після півночі, зараз фахівці з суднобудівної промисловості і Міноборони приступили до аналізу стану АГС. Розслідуванням причин надзвичайної ситуації займається спеціальна комісія.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com