Прихильників вступу до ЄС в Україні все більше

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вступ України до Європейського Союзу ще не відбувся, але 59% українців вважають, що Україні потрібно продовжувати курсувати до членства в ЄС.

26% українців дотримуються протилежної точки зору. Про це свідчать опитування, яке оприлюднив Центр Разумкова.

Традиційно, прихильників вступу до ЄС відповідно значно більше на Заході країни 84%. У центральному регіоні — 63%. У східному регіоні дещо більше тих, хто вважає, що не потрібно вступати — відповідно 38,5% за вступ  і 46% проти,. У південному регіоні частки прихильників і противників всупу статистично майже не відрізняються (41,5% і 42%).

Молодші респонденти - більші прихильники вступу до ЄС (частка таких зростає від 44% серед тих, кому 60 і більше років, до 76% серед тих, кому від 18 до 29 років). При цьому у всіх вікових групах частка тих, хто виступає за вступ до ЄС, перевищує частку тих, хто виступає проти.

Серед представників електорату партії «Європейська солідарність» 91% мають намір голосувати за вступ до ЄС (проти — 5%). Серед тих, хто на парламентських виборах має намір голосувати за партію президента «Слуга народу» — відповідно 78% і 13%, за ВО «Батьківщина» — відповідно 60% і 21%. Серед представників електорату партії «Опозиційна платформа — За життя» переважна більшість проголосувала б проти — відповідно 15% і 73%.

 

«Аргумент» 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]